KANCELARIA

O NAS

RBO Kancelaria Radców Prawnych Aleksandra Warszawska i Agata Okońska-Szczęch działa na rynku od 2011 roku. Zajmujemy się kompleksową obsługa podmiotów zarówno publicznych jak i niepublicznych oraz reprezentacją osób fizycznych w sporach sądowych w szczególności z zakresu prawa cywilnego, prawa pracy i prawa autorskiego.

RZETELNOŚĆ

Oferujemy rzetelne porady prawne z wielu dziedzin prawa oraz reprezentację stron w postępowaniach przed sądami i organami. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną, dzięki której klienci otoczeni fachową opieką, mogą spokojnie realizować swoje biznesowe założenia.

NAJWYŻSZE STANDARDY

Kierujemy się najwyższymi standardami zawodowymi, zapewniającymi wysoką jakość usług, efektywność i skuteczność, przy jednoczesnej optymalizacji kosztów. Nasi Klienci dzięki profesjonalnej pomocy oszczędzają czas, pieniądze a przede wszystkim zwiększają swoje szanse na osiągnięcie sukcesu.

ANALIZA

Każdy powierzony Kancelarii problem jest dogłębnie analizowany, tak by znaleźć optymalne dla Klienta rozwiązanie. Mając świadomość jak ważny jest dla Państwa komfort, usługi świadczymy zarówno w siedzibie kancelarii jak i w innym uzgodnionym miejscu.

Zaufaj nam.

RBO Kancelaria Radców Prawnych Aleksandra Warszawska i Agata Okońska-Szczęch działa na rynku od 2011 roku. Świadczymy profesjonalną obsługę prawną, zarówno osób fizycznych,  przedsiębiorców, jak i podmiotów publicznych. Zdobyte doświadczenie zarówno w indywidualnych sporach sądowych jak i w kompleksowej stałej obsłudze podmiotów prywatnych i publicznych, w tym podmiotów leczniczych (szpitali) pozwala nam sprawnie pomagać w rozwiązywaniu problemów prawnych.

Nie tylko pomagamy w rozwiązywaniu Państwa problemów, ale także doradzamy jak unikać ich w przyszłości.

Zapraszamy!