SPECJALIŚCI

POZNAJ ZESPÓŁ

Zespół naszej Kancelarii tworzą osoby posiadający ekspercką wiedzę w określonych dziedzinach prawa oraz wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej polskich i zagranicznych klientów. 

KWALIFIKACJE

Wysokie kwalifikacje merytoryczne oraz doświadczenie biznesowe ekspertów Kancelarii pozwalają w sposób optymalny zrozumieć specyfikę działalności naszych Klientów.

PROFESJONALIZM

W naszej Kancelarii każdy klient jest dla nas tak samo ważny. Niezależnie od sprawy którą bierzemy, zawsze podchodzimy do niej profesjonalnie i z sumiennością.

ZANGAŻOWANIE

Tylko pełne zaangażowanie prawnika w sprawę pozwoli na osiągnięcie oczekiwanego sukcesu. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie oraz z zachowaniem dyskrecji i lojalności.

POZNAJ ZESPÓŁ KANCELARII

NASI SPECIALIŚCI

Aleksandra Warszawska

Radca prawny

Posiada bogate doświadczenie począwszy od obsługi prawnej podmiotów gospodarczych, samorządowych, podmiotów leczniczych i stowarzyszeń, po kilkuletnią pracę w Kancelarii Radców Prawnych w Lublinie oraz prowadzenie szkoleń z zakresu prawa cywilnego, prawa pracy i prawa administracyjnego. Specjalizuje się w prawie cywilnym, postępowaniu cywilnym, w szczególności dochodzeniu odszkodowań, prawie administracyjnym, prawie pracy, prawie gospodarczym i prawie spółek.

Agata Okońska-Szczęch

Radca prawny

Radca prawny. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie. Ukończyła 3,5 letnią aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie w 2011 roku. Specjalizuje się w świadczeniu pomocy prawnej z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego ze szczególnym uwzględnieniem prawa ubezpieczeniowego, spadkowego, prawa autorskiego, jak również prawa pracy i prawa spółek. Posiada wieloletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze podmiotów publicznych ze szczególnym uwzględnieniem podmiotów leczniczych (szpitali) oraz w prowadzeniu postępowań z zakresu dochodzenia odszkodowań, prawa spadkowego, prawa pracy oraz prawa autorskiego. Biegle włada językiem angielskim.