Porady prawne online

Specjalnie dla osób, które cenią czas i wygodę oferujemy usługę udzielania porad prawnych przez internet. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy, wskazując swoje dane, opisując stan faktyczny problemu prawnego oraz precyzyjnie formułując pytanie prawne. Dodatkowo można załączyć do formularza plik z dokumentami związanymi ze sprawą, które pozwolą na pełną analizę sprawy. To bardzo istotne, bowiem ocena prawna zostanie dokonana jedynie w takim zakresie, jaki będzie wynikał z dokumentów, opisanego przez Państwa stanu faktycznego oraz pytania prawnego, którego rozstrzygnięcia Państwa oczekują.

W ciągu 24 godzin otrzymają Państwo wycenę porady oraz przewidywany termin jej realizacji, o ile będzie on dłuższy niż 48 godzin. Po akceptacji warunków i dokonaniu przelewu porada zostanie udzielona drogą elektroniczną, na wskazany przez Państwa adres email.

Proszę pamiętać, że brak zapłaty pełnej kwoty wynagrodzenia w umówionym terminie oznacza odmowę przyjęcia oferty przez Klienta, którą Kancelaria przestaje być związana.

Zapraszamy do wysłania do nas emaila za pomocą formularza kontaktowego!